خبر خبر

معاونان جديد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شدند
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در احکام جداگانه يي معاونين «عمليات فرودگاهي»، «برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي» و «توسعه مديريت و منابع» شرکت را منصوب کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، «حمیدرضا سیدی» در احکام صادره آقایان «فرشید گلیج»، «امیرحسین تابع‌جماعت» و «محمدحسین رئیسی» را به ترتیب به سمت‌های «معاون عملیات فرودگاهی»، «معاون برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی» و «معاون توسعه مدیریت و منابع» منصوب کرد.
 
در بخشی از احکام انتصاب سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خطاب به معاونان جدید این شرکت آمده: امید است با اتکال به خداوند متعال اهتمام لازم در راستای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌منظور استقرار سیستمی مردم‌مدار، پاکدست، فسادستیز و قانون‌مدار در شرکت به عمل آورید.
گفتنی است؛ فرشید گلیج معاون جدید عملیات فرودگاهی از جانبازان جنگ تحمیلی و دارای سوابق متعددی در این شرکت همچون مديركل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل است.
در کارنامه امیرحسین تابع‌جماعت معاون جدید برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی نیز سوابق و مسئولیت‌های اجرایی متعددی نظیر عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سایپا (سمیکو)، معاون توسعه‌ بازار هلدینگ بانک شهر، مشاور اداری و مالی سازمان ارتباطات اسلامی و مدیر بازرگانی و مدیر مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران به چشم می‌خورد.
محمدحسین رئیسی معاون جدید توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه‌ها نیز دانش‌آموخته حسابداری و مدیریت بوده و دارای سوابق اجرایی مختلفی در وزارت کشور و وزارت راه و شهرسازی از جمله قائم‌مقام حوزه وزارتی بوده است.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد