خبر خبر

عضو هيات مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در فرودگاه تبريز: اولويت نخست شرکت در حوزه عمراني ، اتمام پروژه هاي نيمه تمام است
علي رستمي عضو هيات مديره و راهبر حوزه معاونت برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران صبح امروز با حضور در فرودگاه تبريز به بازديد از بخش هاي مختلف اين فرودگاه پرداخت.

در این بازدید که رامین آذری مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز حضور داشت ، حاضرین از بخشهای مختلف خدماتی و عملیاتی فرودگاه تبریز بازدید و از نزدیک در جریان کیفیت خدمت رسانی به مسافرین نوروزی قرار گرفتند.

رستمی در پایان این بازدید در گفتگو با خبرگزاری فارس گفت: فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز جزو پرترافیک ترین فرودگاههای کشور در عملیات نوروزی است که طبق آمار اعلام شده در ۵ روز نخست پروازهای نوروزی ، تنها در بخش پروازهای بین المللی شاهد رشد نزدیک به ۲۴۰ درصدی بوده ایم.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در خصوص اولویت های این شرکت در سال جدید گفت : ارتقاء ایمنی و نوسازی و بروز رسانی تجهیزات فنی و عملیاتی همواره جزو اولویت های شرکت فرودگاهها بوده است و در حوزه عمرانی نیز اتمام پروژه های نیمه تمام دغدغه اصلی مدیران شرکت در سال ۱۴۰۱ است.

وی با اشاره به پروژه مهم ترمینال جدید فرودگاه تبریز هم گفت: این پروژه در حال حاضر اولویت نخست و مهم ترین نیاز فرودگاه تبریز است که با توجه به مصوبه هیات مدیره شرکت فرودگاهها ، امیدواریم در سال جدید شاهد آغاز عملیات اجرایی آن باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد