خبر خبر

"خانه ملت"، جايگاهي براي استقلال‌طلبي و پيشرفت و ترقي‌خواهي ايرانيان است
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ضمن تبريک روز مجلس، "خانه ملت" را جايگاهي براي استقلال‌طلبي و پيشرفت و ترقي‌خواهي ايرانيان و پافشاري آنان بر حاکميت قانون و بهره‌گيري از خرد جمعي در جامعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در این پیام با اشاره به نام‌گذاری روز مجلس به مناسبت سالروز شهادت شهید حسن مدرس، آورده است:‌ این روز درواقع تعیین مسیر مبارزه و ایستادگی خستگی‌ناپذیر نمایندگان مردم در مقابل  استعمار بیگانه و استبداد بود؛ آنگونه که این مجتهد مجاهد و سیاست‌مدار متعهد نیز با درک ضرورت تلفیق نهادسازی در جامعه مدنی و تفکر نوین مذهبی توانست، نشانی از استقامت و الگویی ارزشمند از وکالت مردم در ردای نمایندگی ملت و در مقابل قضاوت ادوار تاریخ باشد.

"خانه ملت"جايگاهي است براي استقلال‌طلبی و پیشرفت و ترقی‌خواهی ایرانیان و پافشاری آنان بر حاکمیت قانون و بهره‌گیری از خرد جمعی در جامعه.

اینجانب دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را تبریک عرض می‌نمایم و توفیق حرکت صحیح توام با بصیرت خدمتگزاران ملت را از درگاه ایزدمنان خواستارم."

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد