خبر خبر

برگزاري مراسم تکريم و معارفه فرمانده پايگاه مقاومت سالار شهيدان فرودگاه تبريز
صبح امروز در مراسمي با حضور فرمانده حوزه 2 مقاومت بسيج کارمندان شهيد مدني، مراسم تکريم و معارفه فرمانده پايگاه مقاوت سالار شهيدان فرودگاه تبريز برگزار شد.

در این مراسم که مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و همچنین فرماندهان پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان حضور داشتند، از خدمات  فرید کاظمی مطلق تقدیر و رامین معصومی بعنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز معرفی شد.

در ابتدای این مراسم رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای جبهه سلامت، به عمکلرد مطلوب پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز اشاره کرد و گفت: بیش از 70 درصد پرسنل اداره کل عضو پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز هستند.

رامین آذری گفت: فرید کاظمی مطلق و رامین معصومی از نیروهای ارزشی، توانمند و موفق اداره کل هستند و اطمینان دارم با استفاده از ظرفیت بسیجیان اداره کل، فرودگاه تبریز می تواند در خدمت رسانی مطلوب به مراجعین و مسافرین موفق تر عمل کند.

مدیرکل فرودگاههای استان هم چنین با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه در فرودگاه تبریز گفت: مرحله نخست این رزمایش امروز برگزار می شود که طی آن اقلام ضروری به مبلغ 80 میلیون ریال در میان خانواده های نیازمند توزیع خواهد شد.

سخنران بعدی مراسم سرهنگ محمود زاده فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج کارمندان شهید مدنی (ره) بود.

وی گفت: بسیج مدرسه ای است که با اراده ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفته و در مسیر تحقق آرمان ها، افکار و اندیشه های بلند بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران گامهای اساسی برداشته و با راهبری مدبرانه و شورانگیز رهبر فرزانه انقلاب بالنده و استمرار یافته است.

وی با تشکر از خدمات و زحمات فرید کاظمی مطلق در مدت فرماندهی پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز گفت: پایگاه فرودگاه تبریز در سالهای اخیر جزو فعالترین پایگاههای مقاومت در میان ادارات استان بوده است که تعداد بالای بسیجیان این مجموعه و اقدامات موثر در حوزه های فرهنگی دلیلی بر این مدعاست.

در ادامه مراسم سرهنگ محمدی جانشین فرمانده حوزه 2 مقاومت بسیج کارمندان شهید مدنی (ره) ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به جهت اهتمام تشکیل این جلسه، لوح تقدیر کاظمی و حکم انتصاب معصومی تهیه شده توسط آن حوزه را قرائت نمودند.

 

در ادامه کاظمی مطلق فرمانده سابق پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز در سخنانی گزارشی از عملکرد پایگاه مقاومت فرودگاه تبریز ارائه کرد و رامین معصومی فرمانده جدید این پایگاه مقاومت در سخنان کوتاهی به بیان برنامه خود پرداخت.

اهدای لوح تقدیر مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و هم چنین مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به کاظمی مطلق و هم چنین حکم انتصاب  رامین معصومی پایان بخش این برنامه بود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد