خبر خبر

مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي : اتمام پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه تبريز اولويت نخست ماست
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از اهتمام اين اداره کل به اتمام پروژه هاي در دست اجراي اين فرودگاه در ماههاي آينده خبر داد.

رامین آذری گفت: دو پروژه مهم و راهبردی فرودگاه تبریز یعنی توسعه و بهسازی اپرون بتنی ( شرقی و غربی) و همچنین توسعه و بهسازی تاکسیوی ارتباطی  M0این فرودگاه به ترتیب با 90 و 75 درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه بهره برداری هستند.

وی افزود: زیباسازی نمای بیرونی دفتر تاکسیرانی فرودگاه و اجرای ایزولاسیون و موزائیک پشت بام ترمینال 3 به متراژ 2000 متر مربع و همچنین بهسازی اتاق سرور و بازسازی ساختمان مامور سرای فرودگاه از جمله پروژه هایی هستند که با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه اتمام هستند.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: برخی دیگر از پروژه های فرودگاه تبریز را می توان به بازسازی سرویس بهداشتی مسجدالزهراء فرودگاه تبریز، بازسازی اتاق نگهبانی پلیس فرودگاه و هم چنین بازسازی سرویس بهداشتی مرکز آموزش فنونی هوایی اشاره کرد که هر کدام از پیشرفتی در حدود 30 درصد برخوردارند.

آذری در توضیح دو پروژه دیگر فرودگاه تبریز نیز گفت: محوطه سازی مقابل بارانداز ایرساید با پیشرفت 50 درصد و هم چنین بهسازی و توسعه اتاق مانیتورینگ دوربین های مدار بسته نیز از جمله پروژه های در دست اجرای فرودگاه تبریز هستند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد