خبر خبر

بازديد رئيس شوراي هماهنگي حمل و نقل استان آذربايجان شرقي از فرودگاه تبريز
رئيس شوراي هماهنگي حمل و نقل استان آذربايجان شرقي امروز با حضور در فرودگاه تبريز از آخرين اقدامات انجام شده در اين فرودگاه در راستاي مبارزه با ويروس کرونا و همچنين از پروژه ها بازديد کرد.

در این بازدید که معاونین و رئیس حراست اداره کل نیز حضور داشتند، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان اهم اقدامات انجام شده در فرودگاه تبریز پرداخت.

در این بازدید ابوالقاسم سلطانی رئیس شورای هماهنگی حمل و نقل استان آذربایجان شرقی با ابراز رضایت و تشکر ویژه از اقدامات انجام شده در فرودگاه تبریز در رابطه با مبارزه با ویروس کرونا گفت: فرودگاه تبریز بعنوان یکی از فرودگاههای پرتردد کشور، از نخستین روزهای اعلام شیوع کرونا در کشور اقدامات مناسب و مطلوبی را در مبارزه و جلوگیری از شیوع آن انجام داده است.

در این بازدید رامین آذری مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز گفت: از نخستین روزهای شیوع این ویروس منحوس، فرودگاه تبریز جهت حفظ سلامتی مسافرین و پرسنل شاغل در فرودگاه تبریز به انجام اقدامات پیشگیرانه همچون ضدعفونی مناطق و سطوح ترمینالها، دفاتر، سطوح مختلف تمامی ساختمانها،  سطوح مختلف هواپیما و نظارت برعملکرد شرکت های هندلینگ کننده جهت ضدعفونی تجهیزات مربوط اقدام نموده است.

بازدید از نحوه ضدعفونی اماکن فرودگاهی، نظارت بر نحوه تب سنجی و غربالگری از مسافرین ورودی  و خروجی با استفاده از تب سنج حرارتی و هم چنین حضور در محل پروژه توسعه اپرون فرودگاه تبریز از برنامه های مدیر کل راه و شهرسازی استان از فرودگاه تبریز بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد