خبر خبر

بازديد عضو هئيت مديره شرکت فرودگاهها از فرودگاه تبريز/ رستمي : حفظ سلامت پرسنل و مسافرين فرودگاهها اولويت نخست ماست
عضو هئيت مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران صبح امروز با حضور در فرودگاه تبريز از پروژه ها و هم چنين آخرين اقدامات انجام شده در اين فرودگاه در رابطه با مبارزه با ويروس کرونا بازديد کرد.

در این بازدید که معاونین و رئیس حراست اداره کل نیز حضور داشتند، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان اهم اقدامات انجام شده در فرودگاه تبریز پرداخت.

در این بازدید علی رستمی با تشکر از اقدامات انجام شده در فرودگاه تبریز در رابطه با مبارزه با ویروس کرونا گفت: علیرغم کاهش پروازها و مسافرین در کلیه فرودگاهها، همچنان حفظ سلامتی پرسنل مجموعه های فرودگاهی و هم چنین مسافرین و مراجعین به فرودگاههای کشور اولویت نخست شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران است.

وی افزود: فرودگاه تبریز بعنوان یکی از مهم ترین و پرترددترین فرودگاههای کشور، از نخستین روزهای اعلام شیوع کرونا در کشور اقدامات مناسب و متنوعی را در مبارزه و جلوگیری از شیوع آن انجام داده است.

در این بازدید رامین آذری مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز گفت: از نخستین روزهای شیوع این ویروس، اداره کل فرودگاههای استان و نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز جهت حفظ سلامتی مسافرین، مراجعین و هم چنین پرسنل شاغل در فرودگاه تبریز اقدام به انجام اقدامات پیشگیرانه همچون ضدعفونی مناطق و سطوح ترمینالها اعم از سرویس های بهداشتی، گیت وی و ایکس ری های پلیس و سپاه، چرخ های دستی، تسمه نقاله ها و صندلی های فرودگاهی و ضدعفونی و گند زدایی مناطق و سطوح مختلف هواپیما( پله، صندلی ها، کف هواپیما، دستگیره و...) و ضدعفونی و گند زدایی مناطق و سطوح مختلف ساختمانهای اداری، برج مراقبت پرواز، پلیس، سپاه، پاویون و انبار مرکزی می کنند و هم چنین دستکش، ژل و لوازم ضد عفونی کننده مناسب در اختیار کلیه پرسنل قرار گرفته است.

بازدید از نحوه ضدعفونی اماکن فرودگاهی ، نظارت بر نحوه تب سنجی و غربالگری از مسافرین ورودی  و خروجی با استفاده از تب سنج حرارتی و هم چنین حضور در محل پروژه توسعه اپرون فرودگاه تبریز از برنامه های علی رستمی در سفر به فرودگاه تبریز بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد