خبر خبر

برگزاري جلسه تسهيلات فرودگاهي با محوريت مقابله با بيماري کرونا در فرودگاه تبريز
روز دوشنبه 5 اسفندماه جلسه تسهيلات فرودگاهي با محوريت تمهيدات لازم براي مقابله با بيماري کرونا در فرودگاه تبريز برگزار گرديد.

در ابتدای این جلسه که با حضور فرماندهان گذرنامه، پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی، معاونین اداره کل، مسئولین شرکت های هواپیمایی، مسئول قرنطینه فرودگاه تبریز، کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز برگزار گردید، آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در مورد اقدامات انجام گرفته در رابطه با پيشگيري از ويروس كرونا در فرودگاه تبريز گفت: ضد عفوني دقيق و كامل ترمينال ها، سرويس هاي بهداشتي و ساير اماكن فرودگاهي روزانه انجام مي پذيرد و هم چنين نهادها و ارگانها مستقر در فرودگاه تبريز كه عوامل آنها بطور مستقيم با مسافرين در ارتباط هستند مانند پليس، يگان حفاظت هواپیمایی، شركت هاي هواپيمايي و هندلينگ كننده ها موظف شده اند نسبت به انجام تمهيدات پيشگيرانه مانند استفاده از ماسك، دستكش هاي مخصوص و ... اقدامات لازم را انجام دهند.

وی تاکیدکرد. برگزاری جلسات معمول اداره کل نیز محدود گشته و در مواقع ضروری در حداقل زمان ممکن انجام پذیرد.

در انتهای جلسه جهت هماهنگی هرچه بیشتر ارگانهای مختلف فرودگاهی بررسی و حاضرین به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و موارد مطرح شده پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد