خبر خبر

برگزاري مراسم ميلاد حضرت زهرا (س) و روز زن در فرودگاه تبريز
امروز مراسم بزرگداشت ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز برگزار گرديد.

در این مراسم که در دفتر مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی برگزار گردید، از بانوان شاغل در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز تجلیل بعمل آمد.

 

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در ابتدای این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت زهرا(س) ، روز زن و بزرگداشت مقام مادر، از آن حضرت بعنوان والاترین و کامل ترین الگوی زنان جامعه یاد کرد.

رامین آذری گفت: بانوان شاغل در اداره کل فرودگاههای استان همواره از منظم ترین و بهترین پرسنل فرودگاه تبریز بوده اند و هم در زندگی شخصی و هم در زندگی کاری با احساس مسئولیت و فدارکاری وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده اند.

وی در مورد ظرفیت های عظیم بانوان ایران اسلامی گفت: بنده اعتقاد دارم شایستگی ها و توانایی های بانوان محترم جامعه ما بسیار فراتر از جایگاه فعلی آنان است و بدون شک می توانند در جایگاههای کلان و مدیریتی بکار گرفته شوند.

در ادامه این جلسه که معاون عملیات فرودگاهی اداره کل نیز حضور داشتند بانوان شاغل در فرودگاه تبریز ضمن تشکر از مدیرکل به جهت ترتیب دادن این جلسه ، به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود در مورد مسائل مختلف پرداختند.

در انتهای این جلسه مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شاغل در اداره کل تجلیل کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد