خبر خبر

با حضور نماينده ولي فقيه در استان انجام گرفت/ دفتر شرکت هواپيمايي معراج در فرودگاه تبريزهمزمان با شروع پروازهاي تبريز-استانبول و بالعکس افتتاح شد
امروز دفتر شرکت هواپيمايي معراج در فرودگاه تبريز با حضور نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهر تبريز همزمان با شروع پروازهاي تبريز-استانبول و بالعکس افتتاح شد.

در این مراسم که مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی معراج، فرماندهین و روسای نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز حضور داشتند، آیت الله آل هاشم با تقدیر از مسئولین فرودگاه تبریز و هم چنین شرکت هواپیمایی معراج گفت: از ظرفیت های این شرکت هواپیمایی در جهت ایجاد مسیرهای پروازی جدید و رونق فرودگاه تبریز استفاده شود.

در این مراسم کاپیتان دکتر سمیعی مدیرعامل شرکت هواپیمایی معراج نیز گزارشی از عملکرد این شرکت و مسیرهای پروازی آن از جمله برقراری پروازهای تبریز-استانبول و بالعکس و افزایش پروازهای تبریز – تهران و بالعکس ارائه کرد.

وی گفت: شرکت معراج آمادگی کامل دارد با هماهنگی اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در هر مسیر پروازی که نیاز باشد نسبت به برقراری یا افزایش پرواز اقدام کند.

رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به نماینده ولی فقیه در استان و کاپیتان دکتر سمیعی و اشاره به اهمیت شرکت هواپیمایی معراج گفت: فرودگاه تبریز بایستی از ظرفیت این شرکت برای برقراری مسیرهای پروازی جدید استفاده کند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد