خبر خبر

برگزاري مراسم گراميداشت سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني در فرودگاه تبريز
صبح امروز و همزمان با سومين روز از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سليماني و همرزمانش، مراسم بزرگداشتي به همين مناسبت در مسجد الزهراء فرودگاه تبريز برگزار شد.

در این مراسم که مدیر کل وکارکنان فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، فرماندهین و پرسنل یگان حفاظت هواپیمایی، پلیس و گذرنامه فرودگاههای استان، مسئولین و پرسنل شرکت های هواپیمایی، نهادها و ارگانهای فرودگاهی و بسیجیان حضور داشتند، یاد و خاطره دلاوری ها و مجاهدت های سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم مداح اهل بیت عصمت و طهارت حاج مهدی خادم آذریان به مداحی پرداخت و سپس سرهنگ هاشم پور معاونت هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه استان در سخنانی ضمن تبیین جایگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به بیان گوشه ای از رشادت های این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت پرداخت .

وی افزود: حاج قاسم تمام هستی خود را برای این ملت و برای احیای دین خدا و پیشرفت کشور فدا کرد و در آخر به آنچه می خواست رسید. ما باید راه او را صادقانه ادامه دهیم و باعث شویم با اعمال خود روح این شهیدان شاد شود و باعث شادی دل مقام معظم رهبری و مردم شویم.

وی در مورد ابراز احساسات مردم نسبت به این سردار سپاه اسلام بیان داشت: در این چند روز حضور مردم از قشرهای مختلف و ابراز احساسات آنها به گونه ای بود که انگار پاره تن خود را از دست دادند. تمام اقشار مردم، عزادار این سرباز ولایت و مدافع انقلاب هستند  و در تمام شهرهای کشور تصاویر این شهید بزرگوار نصب شده و در حال برگزاری مراسم برای این عزیز هستند.

وی با بیان اینکه واکنش مردم عزیز ما به شهادت این شهید بزرگوار و همدردی و همراهی با خانواده او چیز عجیبی نیست، گفت: این وحدت بوجود آمده ریشه در مبارزات حاج قاسم سلیمانی از انقلاب و دفاع مقدس تا

امروز دارد.خون فرزندان این ملت برای دفاع از این میهن اسلامی بر زمین ریخته است و شهیدانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی  و ابومهدی المهندس برای اعتلای میهن اسلامی جان خود را فدا کردند

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد