خبر خبر

بازديد عضو هئيت مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از پروژه هاي فرودگاه تبريز
عضو هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران امروز با حضور در فرودگاه تبريز از پروژه هاي مهم اين فرودگاه بازديد کرد.

در این بازدید که مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و غربی، معاونین و حراست اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند، علی رستمی از پروژه توسعه ترمینال فرودگاه تبریز، توسعه اپرون غربی و شرقی، تاکسیوی ارتباطی و آشیانه شرکت هواپیمایی آتا بازدید و هم چنین از وضعیت پروژه ترمینال جدید فرودگاه تبریز مطلع گردید.

در این بازدید مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی با توضیحاتی حاضرین را در جریان آخرین تحولات فرودگاه تبریز قرار داد.

آذری گفت: در حال حاضر پروژه ترمینال جدید فرودگاه مهم ترین پروژه فرودگاه تبریز است که در همین راستا روز گذشته جمعی از پيمانکاران و مشاورين  از محل پروژه احداث ترمينال جديد فرودگاه تبريز بازديد کردند و مقرر شده است بازگشایی پاکات در 13 بهمن ماه انجام شود.

در این بازدید علی رستمی عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تقدیر از مدیرکل فرودگاههای استان و همکاران ایشان گفت: در حال حاضر پروژه های مهمی در فرودگاه تبریز در حال اجراست که با بهره برداری از آن این فرودگاه گام مهمی در مسیر پیشرفت برخواهد داشت.

علی رستمی افزود:انشاء الله با شروع ترمینال جدید مقدمه هاب شدن فرودگاه تبریز کلید خواهد خورد.و باتوجه به ظرفیت استان و صنعتی بودن کلانشهر تبریز، اخیراً که توسعه فرودگاه تبریز شروع شده باید توسعه آن شتاب گیرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد