خبر خبر

پنجمين دوره مسابقات فوتسال فرودگاههاي شمالغرب کشور در تبريز برگزار شد.
پنجمين دوره مسابقات فوتسال فرودگاههاي شمالغرب کشور صبح روز چهارشنبه مورخ 98/10/4 به ميزباني فرودگاه تبريز آغاز شد.

این مسابقات با حضور 4 تیم از فرودگاههای تبریز، خوزستان، اردبیل و زنجان با شعار " دوستی ، برادری و برابری " از تاریخ  چهارم تا ششم دی ماه در سالن پیام مخابرات تبریز انجام شد.

در نخستین روز این مسابقات  که با پیام علی شورمیج معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و با حضور نوروزی رئیس کمیته فوتسال شرکت و ساکی معاون اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع فرودگاههای استان آذربایجان شرقی آغاز شد، تیم اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با نتیجه 6 بر 3 فرودگاه زنجان را از پبش رو برداشت و تیم فرودگاه اردبیل نیز 4 بر 2 بر فرودگاه اهواز غلبه کرد.

در دومین روز از این مرحله مسابقات فوتسال در شهر تبریز، تیم اهواز 6 بر 2 تبریز و تیم اردبیل نیز 4 بر 2 زنجان را شکست داد.

در ادامه این دیدارها در شهر تبریز، تیم اهواز 9 بر 2 زنجان را شکست داد و در یک بازی حساس تیمهای اردبیل و تبریز به تساوی 1 بر 1 دست یافتند.

بدین ترتیب تیم اردبیل با 7 امتیاز به عنوان صدرنشین و تیم های اهواز با 6 امتیاز و تبریز با 4 امتیاز و زنجان بدون امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

درنتیجه تیم اردبیل با 7 امتیاز به مرحله نهایی پنجمین دوره مسابقات سراسری فوتسال شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران صعود کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد