خبر خبر

آذري: حفاظت از هواپيماها تنها يکي از اقدامات درخشان سپاه پاسداران در چند دهه اخير بوده است
همزمان با سالروز صدور فرمان حضرت امام خميني (ره) مبني بر تشکيل سپاه حفاظت هواپيمايي، مراسم بزرگداشت اين روز در سالن اجتماعات فرودگاه تبريز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جانشین سپاه عاشورا،  مدیرکل فرودگاههای استان، فرماندهان یگان حفاظت، پلیس، گذرنامه فرودگاههای استان و هم چنین مسئولین نهادها و ارگانهای مختلف فرودگاهی برگزار گردید از تلاشها و رشادت های فرمانده و پرسنل یگان حفاظت هواپیمایی استان تجلیل شد.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در این مراسم از ایمنی و امنیت به عنوان دو عنصر کلیدی در صنعت هوایی کشور یاد کرد و گفت:  ارائه سفرهای ایمن یک روی سکه این صنعت است که به رعایت مسائل فنی و تمام استانداردهای بینالمللی کمک ناوبری، فرودگاهی و هواپیمایی باز میگردد، اما روی دیگر سکه، مساله بسیار حیاتی امنیت است، موضوعی که نیاز آن به مراتب بیش از دیگر حوزههای حمل و نقل، در صنعت حمل و نقل هوایی حس میشود.

آذری افزود: پنجم دی ماه سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی فرصت مغتنمی است تا از حضور هوشمندانه و مقتدرانه غیورمردان این سرزمین در تامین امنیت و آرامش خطوط هوایی کشور و مسافران آن که با تکیه بر ایمان، تخصص و بهره گیری از تجهیزات نوین حاصل گردیده قدردانی کرد. حضوری که پشتوانه محکمی در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی بوده و تصویری از تخصص، تبحر، شجاعت و از جان گذشتگی حافظان این مرز و بوم را به نمایش گذاشته است.

فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی استان نیز سخنران دیگر این مراسم بود.

منافی با اشاره به اهمیت و حساسیت وظیفه پرسنل یگان حفاظت هواپپمایی گفت: خدمت در این جایگاه خطیر ، نشان افتخاری بر سینه کلیه پرسنل یگان حفاظت است و همکاران بنده با اخلاص در عمل و توکل به خداوند متعال، امنیت کلیه پروازها و آسایش و آرامش مردم و مسافرین را فراهم آورده اند

در انتهای این مراسم مدیرکل فرودگاههای استان با اهدای لوح تقدیری از خدمات و تلاشهای فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی استان آذربایجان شرقی تقدیر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد