خبر خبر

برگزاري دوره آموزشي "اصول و مقررات ايمني پهپادهاي غيرنظامي" در فرودگاه تبريز
يک دوره آموزشي با عنوان " اصول و مقررات ايمني پهپادهاي غيرنظامي" در فرودگاه تبريز برگزار شد.

این دوره درراستای اجرای مصوبات کمیته ساماندهی پهپادهای غیرنظامی استان آذربایجان شرقی و براساس مجوز اخذ شده از سازمان هواپیمایی کشوری برای نخستین بار در فرودگاه تبریز برگزار شد.
دوره مذکور با حضور شرکت کنندگانی از جامعه تصویربرداران هوایی مرتبط با هلی شات و صنوف مرتبط، نقشه برداران هوایی و .... برگزار شد که شرکت کنندگان اصول و مبانی نحوه فعالیت، ایمنی، اخذ مجوز و چگونگی ثبت پرنده آشنا شدند.

در این دوره آقایان نواپور معاون دادستانی تبریز به تشریح مبانی حقوقی و قضایی، باصری دبیر کمیته پهپادهای غیرنظامی استان به تشریح دستورالعملهای صادره وزارت کشور و مصوبات کمیته ساماندهی استانی به چگونگی اخذ مجوز جهت انجام پرواز، متقی زاده مدیر ایمنی فرودگاه به تشریح اصول و مبانی ایمنی و دستورالعمل ها و شیوه نامه های ابلاغی سازمان هواپیمایی کشوری و هم چنین یکی از کارشناسان حوزه معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان به تشریح مسائل انتظامی پرداختند.

این دوره آموزشی به مدت  دو روز و در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری برگزار شد و مدیرکل، معاونین و رئیس اداره حراست فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز در آن حضور پیدا کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد