خبر خبر

برگزاري مراسم روز حسابدار در فرودگاه تبريز
به مناسبت 15 آذر روز حسابدار، مراسم بزرگداشت اين روز در فرودگاه تبريز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاونین  اداره کل، روسای ادارات و رئیس و پرسنل اداره امور مالی برگزار گردید مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از خدمات و تلاشهای پرسنل امور مالی فرودگاه تبریز و سهند تقدیر کرد.

آذری در این مراسم ضمن تبریک هفته حسابدار به کلیه دست اندرکاران این حوزه گفت: این روز فرصت مناسبی است تا ضمن تکریم حسابداران و فعالان حوزه مالی،  گامي كوچك در راستاي قدرشناسي از خدمات آنان برداشته شود.

وي گفت: امروزه در هر سازمانی حرفه حسابداری و هم چنین سیستم های حسابداری به روز و کارآمد، وظیفه بسیار مهمی در برنامه ریزی و پیشبرد امور دارند و خوشبختانه همکاران مالی و حسابداری فرودگاه تبریز نیز جزو باتجربه ترین، متعهد ترین و پرکارترین همکاران اداره کل هستند.

در ابتدای این مراسم اسماعیلی رئیس اداره امور مالی و عامل ذیحساب فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به جهت اهتمام به برگزاری این مراسم، گزارشی از عمکلرد مالی اداره کل در سال جاری ارائه کرد.

در انتهای این مراسم، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری از پرسنل حوزه مالی فرودگاه تبریز تقدیر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد