خبر خبر

درديداربامديرعامل سازمان سيماومنظر شهرداري تبريز/تاکيد مديرکل فرودگاههاي استان بر لزوم جابجايي درختان مقابل چراغهاي تقرب پرواز فرودگاه تبريز
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با حضور در سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري تبريز با مديرعامل اين سازمان ديدار و گفتگو کرد.

در این دیدار آذری ضمن تاکید بر لزوم تعامل همه جانبه اداره کل فرودگاهای استان و سازمان مذکور گفت: توسعه فضای سبز یکی از نیازهای اساسی همه انسانها در زندگی امروز است و مخصوصا با گسترش زندگی شهری این نیاز بسیار بیشتر احساس می شود.

وی در مورد لزوم جابجایی درختان مقابل چراغهای تقرب پرواز فرودگاه تبریز گفت: در راستای رفع موانع مقابل چراغهای تقرب پرواز در فرودگاه تبریز، این موضوع با تعامل و همکاری اداره کل فرودگاههای استان و سازمان پارک های بزودی مرتفع شود.

آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی هم چنین خواستار همفکری و مشاوره با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در مورد انجام هر چه بهتر آبیاری قطره ای فضای سبز فرودگاه تبریز شد.

در ادامه این دیدار مسعود برزگر جلالی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به سبب اهتمام به توسعه فضای سبز فرودگاه تبریز گفت: این سازمان آمادگی کامل دارد تا مشاوره ها و تجربیات لازم در مورد آبیاری قطره ای فضای سبز فرودگاه تبریز را بطور کامل در اختیار اداره کل قرار دهد.

وی هم چنین ضمن اشاره به اهمیت انتخاب پیمانکار مناسب برای فضای سبز گفت: لازم است تمام ارگانها و نهادها، پیمانکارانی را انتخاب کنند که حقیقتا دوستدار و عاشق طبیعت و فضای سبز باشند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد