خبر خبر

برگزاري مراسم هفته نيروي انتظامي در فرودگاه تبريز
صبح امروز همزمان با هفته نيروي انتظامي، مراسم بزرگداشت اين روز در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز برگزار گرديد.

در این مراسم که در دفتر فرمانده پلیس فرودگاههای استان آذربایجان شرقی برگزار گردید، مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و آرامش امروز فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز بعنوان یکی از حلقه های مهم توسعه همه جانبه استان بدون شک مرهون تلاش خستگی ناپذیر فرماندهی و پرسنل پلیس فرودگاههای استان است که این امر تاثیر خود را در افزایش پروازی های فرودگاه تبریز نیز به خوبی نشان می دهد.

آذری افزود: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از فرماندهان و پرسنل پرتلاش و خستگی ناپذیر نیروی انتظامی که تلاش ایشان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

در این جلسه که فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی استان،معاونین و روسای ادارت فرودگاههای استان نیز حضور داشتند، سرهنگ الهوردی خضرلو فرمانده پلیس فرودگاههای استان، ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به جهت حضور در این جلسه، گزارشی از عملکرد پلیس فرودگاه تبریز در شش ماهه گذشته ارائه نمود.

در پایان مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری از زحمات فرمانده پلیس فرودگاههای استان تقدیر نمود.

همچنین مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با حضور در دفتر فرمانده گذرنامه فرودگاه تبریز، هفته نیروی انتظامی را به سرهنگ عباس شاهمردانی و همکاران وی تبریک گفته و با اهدای لوح تقدیری از خدمات ایشان تقدیر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد