خبر خبر

درمراسم تکريم و معارفه معاون اقتصادي و توسعه مديريت و منابع مطرح شد/آذري : اولويت نخست ساکي انضباط مالي ورسيدکي به رفاه پرسنل فرودگاههاي استان است
صبح امروز در مراسم تکريم و معارفه معاون اقتصادي و توسعه مديريت و منابع فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، از خدمات و تلاشهاي محمد تقي يدالهي تقدير و ناصر ساکي بعنوان سرپرست معاون جديد اقتصادي و توسعه مديريت و منابع معرفي شد.

در این مراسم که داود همتی رئیس گروه حسابرسی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نیز حضور داشت، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از زحمات 35 ساله محمد تقی یداللهی گفت: یداللهی در مجموعه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به پاکدستی، امانتداری و قانون مندی شهره هستند و باعث افتخار ما در اداره کل فرودگاههای استان است که سالها از وجود ایشان به عنوان معاون اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع بهره برده ایم.

آذری افزود: انتصاب ناصر ساکی نیز در راستای سیاست جوانگرایی در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران صورت می گیرد و امیدوارم در دو هدف شرکت فرودگاهها و هم چنین اداره کل یعنی انضباط مالی و رسیدگی به رفاه پرسنل حداکثر تلاش خود را انجام دهد.

در ادامه جلسه یدالهی معاون سابق اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع فرودگاههای استان ضمن تشکر از کلیه مدیران کل و هم چنین همکارانی که در طول سالهای گذشته در کنار ایشان بودند گفت: در تمام این سالها اولویت نخست خود را جلب رضای الهی و هم چنین تلاش برای خدمت به بندگان خدا قرار دادم و امیدوارم تلاشهایم مورد قبول خدای متعال قرار بگیرد.

در ادامه این جلسه که فرماندهین یگان حفاظت هواپیمایی و پلیس فرودگاههای استان، مسئولین نهادها و ارگانهای فرودگاهی و هم چنین معاونین و روسای ادارات فرودگاههای استان نیز حضور داشتند، ناصر ساکی سرپرست معاون جدید اقتصادی و توسعه مدیریت و منابع فرودگاههای استان ضمن ابراز خوشنودی از حضور در شهر قهرمان پرور و پرافتخار تبریز گفت: خدمت در دیار آذربایجان افتخار بسیار بزرگی است که امیدوارم با توفیق الهی و کمک تمام همکاران عزیز در این وظیفه خطیر سربلند باشم.

وی افزود: راهبرد اصلی هئیت مدیره و هم چنین مدیرعامل محترم شرکت فرودگاهها، در درجه اول انضباط مالی و سپس رسیدگی مطلوب و شایسته به معیشت و رفاه پرسنل است و بنده نیز همین سیاست را در اداره کل فرودگاههای استان دنبال خواهم کرد.

در انتهای این جلسه لوح تقدیر محمد تقی یدالهی و هم چنین حکم انتصاب ناصر ساکی توسط مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به ایشان اهدا شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد