خبر خبر

در جلسه اي با حضور مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران شرکت فرودگاهها مقرر گرديد/ مقدمات احداث سايت جديد هواشناسي فرودگاه تبريز فراهم مي شود
صبح امروز در جلسه اي با حضور مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، مقرر گرديد مقدمات احداث سايت جديد هواشناسي فرودگاه تبريز فراهم گردد.

در این جلسه که مدیرکل فرودگاههای استان و هم چنین مدیرکل هواشناسی استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند، فرشید گلیج با اشاره به اهمیت احداث سایت جدید هواشناسی فرودگاه تبریز گفت: این اقدام یکی از الزامات تحقق طرح جامع فرودگاه تبریز است و مقرر گردیده است نقشه برداری از سایت جدید انجام پذیرفته و برنامه ریزی برای احداث جاده دسترسی نیز انجام پذیرد.

آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز در سخنانی با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواشناسي کشور در هفته های گذشته گفت: در آن ديدار با خانم تاجبخش مقرر گردید بر اساس طرح جامع فرودگاه تبريز محل مناسب ايستگاه هواشناسي را جانمايي كنیم.

وي افزود : به اين ترتيب قرار شد كه نقشههاي اوليه توسط اين سازمان آماده و به ما ابلاغ شود تا بر اساس آن پروژه ساخت ايستگاه جديد را با اعتبارات شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران آغاز كنيم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد