خبر خبر

پايان موفق آميز عمليات حج تمتع فرودگاه تبريز
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از پايان موفق آميز عمليات حج تمتع سال 1398 در فرودگاه تبريز خبر داد.

آذری گفت: با لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش شبانه روزی کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز پروازهای رفت و برگشت حج تمتع سال 98 فرودگاه تبریز بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرفت و طبق بررسی های بعمل آمده رضایت حداکثری زائرین و مستقبلین از نحوه خدمات رسانی در فرودگاه تبریز تامین  شد که این موضوع جز با همکاری مردم امکان پذیر نبود.

وی در توضیح آمار پرواز و مسافر جابجا شده در پروازهای رفت حج تمتع گفت: عملیات اعزام حجاج استان آذربایجان شرقی و اردبیل نیز از تاریخ 3 مرداد آغاز شد و طی مدت 7 روز  تعداد 4959 نفر از حجاج در قالب 21 پرواز از فرودگاه تبریز اعزام گردیدند.

آذری گفت: عملیات برگشت حجاج استان آذربایجان شرقی نیز از تاریخ 98/6/12  آغاز و در مدت 6 روز تعداد  4953  نفر مسافر در قالب 20 پرواز به شهر تبریز بازگشتند.

وی افزود:آخرین پرواز با 267 حاجی و میزان 8070 کیلو گرم بار روز یکشنبه  مورخ 98/6/17 ساعت 06:30 صبح وارد فرودگاه تبریز شد.

مدیرکل فرودگاههای استان در رابطه با تدابیر اتخاذ شده در فرودگاه تبریز برای مدیریت هرچه بهتر عملیات حج امسال  گفت: برنامه ریزی ها و هماهنگی لازم جهت انجام هرچه بهتر عملیات حج امسال از حدود 2 ماه قبل از آغاز عملیات رفت اتخاذ گردید بود که اقدامات متنوعی از جمله آسفال جاده دسترسی ترمینال حجاج، طراحی و رنگ آمیزی، تقویت و بهسازی سیستم سرمایش ترمینال حجاج، خط کشی پارکینگ خودروهای میدان حج در همین راستا انجام پذیرفته بود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد