خبر خبر

در جلسه اي با حضور مديرکل فرودگاههاي استان و غرفه داران ترمينال فرودگاه تبريز بررسي شد/ تاکيد بر لزوم اصلاح وضعيت حجاب غرفه هاي اجاره اي فرودگاه تبريز
صبح امروز در جلسه اي با حضور مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي و مسئولين غرفه هاي ترمينال فرودگاه تبريز، وضعيت حجاب و پوشش متصديان غرفه هاي اجاره اي اين فرودگاه بررسي شد.

در ابتدای این دیدار که معاونین، حراست و روابط عمومی اداره کل نیز حضور داشتند، رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن اشاره به اهمیت حجاب و عفاف در جامعه اسلامی گفت: موضوع رعایت حجاب و عفاف، نه تنها برای بانوان بلکه برای آقایان نیز ضروری است و تمامی افراد جامعه مخصوصا کسانی که در بخش های عمومی و دولتی مشغول فعالیت هستند باید نسبت به رعایت آن مقید باشند.

وی افزود: در همین راستا لازم است مسئولین غرفه های داخل ترمینال فرودگاه تبریز اولا نسبت به تذکر به فروشندگان و غرفه داران نسبت به رعایت حجاب اسلامی و هم چنین تهیه لباس و مقنعه متحدالشکل و متناسب با موازین شرعی و اسلامی برای ایشان اقدام کنند.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی هم چنین تاکید کرد: بر کلیه مسئولین و پرسنل مجموعه فرودگاهی و مسافرین و مراجعین متدین به فرودگاه تبریز فرض است که در راستای عمل به وظیفه همگانی، نسبت به تذکر لسانی در مواجهه با مشاهده موارد عدم رعایت موازین اسلامی اقدام کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد