خبر خبر

پيام تبريک مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي بمناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند
بسمه تعالي
هفته نخست شهريور ماه که مصادف با هفته دولت است ، يادآور شهادت دو اسوه مجاهد دولت جمهوري اسلامي ايران شهيدان رجايي و باهنر است و چه شيرين است که نام و خاطره آنان به نام هفته دولت و روز کارمند گره بخورد و به عنوان يک سرمشق نمونه ، پايدار و ماندگار باشد.

هفته دولت یادآوری است برای خانواده بزرگ دولت و معیاری برای حرکت در مسیر نورانی خدمت صادقانه و روز کارمند بهانه ای است برای تجلیل ازانسان های شایسته ای که همه همت و تلاششان، گشایش امور خلق خدای بزرگ، رفع مشکلات، ایجاد آرامش در جامعه و کسب رضایت الهی است.

بی شک بخش اعظمی از موفقیت ها و پیشرفت های روز افزون نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون تجربه ،تخصص و توانمندی کارکنانی است که در بخش های مختلف همواره با تعهد و تلاش انجام وظیفه نموده و موجب بالندگی و شکوفایی آن شده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و کارمند بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان و پرسنل  عزیزم در اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) ومقام عظمای ولایت، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم .

                                                                        رامین آذری

                                                                                      مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد