خبر خبر

بازديد فرماندار تبريز از کيفيت خدمت رساني به مسافرين فرودگاه تبريز/ مديرکل فرودگاههاي استان : سير صعودي پروازهاي فرودگاه تبريز ادامه مي يابد
صبح امروز فرماندار شهرستان تبريز با حضور در فرودگاه اين شهر از نحوه خدمت رساني اداره کل فرودگاههاي استان و نهادهاي مستقر در فرودگاه به مسافرين و مراجعين فرودگاه تبريز بازديد کرد.

در این بازدید که مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، معاون عمرانی فرماندار و هم چنین بخشدار مرکزی تبریز وی را همراهی می کرد، حاضرین از نحوه خدمات رسانی در ترمینال اصلی فرودگاه تبریز، محل پاسخگویی شرکت های هواپیمایی، اورژانس، کافی شاپ و رستوران، غرفه های فروش و هم چنین پروژه توسعه ترمینال 3 و اپرون شرقی بازدید کردند .

پیش از انجام این بازدید، مهدوی فرماندار شهرستان تبریز در جلسه یی که در دفتر مدیرکل فرودگاههای استان برگزار شد، ضمن تشکر از کیفیت خدمات ارائه شده در فرودگاه تبریز به مسافرین ، بر افزایش مسیرها و تعداد پروازهای این فرودگاه تاکید کرد.

در این دیدار که معاونین اداره کل نیز حضور داشتند، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش تعداد پروازهای فرودگاه تبریز در ماههای گذشته گفت: ایجاد مسیرهای پروازی جدید و هم چنین افزایش تعداد پروازهای فرودگاه تبریز در دستور کار اداره کل است و بدون شک سیر صعودی پروازهای فرودگاه تبریز ادامه خواهد یافت.

آذری هم چنین با اشاره به پروژه های در دست اجرای فرودگاه تبریز گفت: دو پروژه مهم فرودگاهی یعنی توسعه اپرون شرقی و هم چنین توسعه ترمینال بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد