خبر خبر

در ديدار مديرکل فرودگاههاي آذربايجان شرقي با مديرعامل شرکت هواپيمايي آتا صورت گرفت / آذري: آشيانه شرکت هواپيمايي آتا در هفته دولت افتتاح مي شود
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي در ديدار با مديرعامل شرکت هواپيمايي آتا گفت: طبق برنامه ريزي هاي انجام شده، اميدواريم همزمان با پروژه هاي فرودگاه تبريز، پروژه آشيانه شرکت هواپيمايي آتا نيز در هفته دولت به بهره برداري برسد.

در این دیدار که روز پنچ شنبه مورخ 98/5/17 انجام پذیرفت، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی شرکت هواپیمایی آتا برای افزایش پروازها مخصوصا در فصل زمستان گفت: هواپیماهای امبرائر شرکت هواپیمایی آتا ظرفیت خوبی برای توسعه مسیرها و شبکه های پروازی است و برقراری پرواز در مسیرهایی مانند پارس آباد، اربیل، کرمانشاه، وان و هم چنین در مسیر تهران – سهند – تهران با هواپیمای مذکور میسر است.

آذری در ادامه با اشاره به " درآمد – هزینه " بودن شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بر همین اساس فرودگاه تبریز نیز باید بتواند مطالبات خود را از شرکت های هواپیمایی دریافت کند و شرکت هواپیمایی آتا نیز باید با برنامه ریزی مناسب نسبت به پرداخت بدهی های خود در روزهای آینده اقدام کند.

در این دیدار مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا نیز ضمن تاکید بر اهمیت تعامل دوجانبه شرکت و اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی برای افزایش پرواز ها گفت: امیدواریم آشیانه شرکت هواپیمایی آتا برای افتتاح در هفته دولت آماده و توام با پروژهای فرودگاه تبریز افتتاح گردد.

کاپیتان پازوکی در مورد مطالبات اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از شرکت هواپیمایی آتا نیز گفت: مصمم هستیم با پرداخت اولین بخش از مطالباتمان در هفته آینده حسن نیت خود و مجموعه آتا را به اثبات برسانیم.

وی اولویت نخست آتا را خدمت رسانی مطلوب به مسافرین فرودگاه تبریز عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه فرودگاه تبریز پایه و بیس هواپیمای آتا می باشد با تمام وجود برای افزایش پرواز و هم چنین ارتقا سطح خدمات به مسافرین عزیز تلاش خواهیم کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد