خبر خبر

در ديدار مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با فرماندار تبريز صورت گرفت / تاکيد طرفين بر ساماندهي تاکسيراني فرودگاه تبريز
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با حضور در فرمانداري تبريز با فرماندار شهرستان تبريز ديدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مهدوی ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده به مردم و مسافران در فرودگاه تبریز، بر ساماندهی تاکسیرانی فرودگاه تبریز تاکید کرد.

در این دیدار که رئیس حراست اداره کل نیز حضور داشتند، ضمن آمادگی کامل فرمانداری برای همکاری با فرودگاه تبریز جهت ارتقاء سطح خدمات رسانی گفت: فرودگاه تبریز یکی از پرتردد ترین و مهم ترین فرودگاههای کشور است و در کنار خدمات ارائه شده، به زیبا سازی محوطه و ترمینال فرودگاه و اقداماتی از جمله متحدالشکل کردن لباس غرفه داران ترمینال فرودگاه تاکید کرد.

در ادامه مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز ضمن تشکر از نظرات فرماندار تبریز در مورد فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، با اهم اقدامات انجام شده در ترمینال و محوطه فرودگاه تبریز اشاره کرد.

آذری گفت: غرفه های داخل ترمینال در حال جابه جایی و ساماندهی است و با توجه به اینکه ترمینال فعلی پاسخگوی نیاز مسافرین فرودگاه تبریز نیست، تا احداث ترمینال جدید، اقدامات اصلاحی و ساماندهی ترمینال فعلی مد نظر است.

وی در مورد تاکسیرانی فرودگاه نیز گفت: در حال حاضر مشغول بررسی راهکارها و پیشنهادات موجود برای اصلاح وضعیت و فضای فعلی تاکسیرانی فرودگاه تبریز هستم

آذری هم چنین با اشاره به برنامه های اداره کل برای افزایش پروازها و ایجاد مسیرهای پروازهای جدید گفت: به هر میزان پروازهای فرودگاه تبریز افزایش یابد به همان میزان در رشد و توسعه شهر تبریز موثر خواهد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد