خبر خبر

بادکراس شديد مقصد(شهر باکو)، دليل اصلي ابطال پرواز تبريز - باکو/ پرواز برگشت از باکو به تبريز شب دوشنبه در ساعت 22:40 در فرودگاه تبريز به زمين نشست
مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي دليل اصلي ابطال پرواز شماره 779 شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) در مسير تبريز- باکو را پديده باد کراس شديد مقصد عنوان کرد.

رامین آذری با بیان این مطلب افزود : پرواز ATR شرکت هواپیمایی ایران ایر در ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 98/5/14 طبق برنامه قبلی از تبریز به باکو پرواز می کند و به علت نامساعد بودن هوای مقصد(شهر باکو) بعد از 2 ساعت و 50 دقیقه طی مسیر، به طرف فرودگاه تبریز بازگشت و در ساعت 12:50 در فرودگاه تبریز به زمین نشست.

وی افزود: پرواز مذکور در ساعت 14:50 توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) مستقر در فرودگاه تبریز باطل اعلام گردید.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی ادامه داد: مسافرین برگشت از باکو به تبریز توسط شرکت هواپیمایی   ایران ایر با پرواز ایرباس 321 شماره پرواز 748  در ساعت 22:40 شب دوشنبه در فرودگاه تبریز به زمین نشست.

گفتنی است: پرواز حامل مسافرین باکو به تبریز، از فرودگاه امام خمینی (ره) عازم باکو بود که مسافرین تبریز را بصورت ترانزیت پس از پیاده کردن در فرودگاه تبریز و بعد از انجام سوختگیری، ادامه مسیر به فرودگاه امام (ره) انجام داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد