خبر خبر

برگزاري مراسم تکريم ومعارفه مسئول امورمخابرات هوانوردي فرودگاه تبريز/ يارندي: با اجراي سيستم MSSP امنيت فرودگاههاي غرب کشور به تبريز واگذار خواهد شد
روز شنبه مورخ 98/5/12 مراسم تکريم و معارفه مسئول امور مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي فرودگاه تبريز برگزار و در آن از خدمات مصطفي پرکار خطيبي تجليل و محمود حبيبي بعنوان مسئول جديد اين امور معرفي گرديد.

در ابتدای این مراسم که با حضور مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران برگزار شد، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن تبیین اهمیت اداره مخابرات و فناوری اطلاعات در مجموعه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بنده خود را از خانواده مخابرات و فناوری اطلاعات می دانم و سالها از نزدیک شاهد زحمات و خدمات پرسنل این مجموعه به صنعت هوانوردی بوده ام.

آذری افزود: پرکار خطیبی از همکاران پرتلاش و صادق اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی هستند که به مدت 4 سال عهده دار این مسئولیت بوده اند و در این مدت گام های موثری در جهت رشد کمی و کیفی این امور برداشته شده است و هم اکنون این مسئولیت به آقای حبیبی که خود چندین سال سابقه خدمت در این جایگاه را داشته اند واگذار می شود.

وی ضمن اشاره به توانمندیهای پرسنل امور مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز گفت: نیروهای بسیار توانمند و تلاشگری در این امور مشغول به کار هستند که در نتیجه تلاش های ایشان، کل واحدهای فرودگاه تبریز از خدمات ارائه شده واحد مخابرات و فناوری اطلاعات بهره مند می شوند.

در این جلسه که معاونین و روسای ادارات فرودگاه تبریز حضور داشتند ، مجید یارندی مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران ضمن ابراز خشنودی از حضور در فرودگاه تبریز گفت: تغییر در هر

جایگاه و موقعیتی برای پویایی و تحرک بیشتر آن مجموعه اجتناب ناپذیر است و امیدوارم حضور حبیبی در این مسئولیت باعث پیشرفت روزافزون امور مخابرات و فناوری اطلاعات فرودگاه تبریز شود.

وی گفت: نخستین انتظار بنده از حبیبی هماهنگی کامل با مدیرکل و هم چنین مسئولین ستادی است و هم چنین با عنایت به در پیش بودن اجرای قانون خاص در شرکت فرودگاه های و ناوبری هوایی ایران و لزوم راه اندازی سیستم " نظام ارزیابی عملکرد " امیدوارم این فرودگاه پرچم دار ایجاد چنین سیستمی در فرودگاههای کشور باشد.

يارندی ضمن تشریح برنامه های این اداره کل برای فرودگاههای مختلف کشور گفت: برنامه های متنوعی تا پایان سال اجرا خواهد شد که تکمیل سیستم FIDS  فرودگاه تبریز و ارائه "اینترنت ایمن متمرکز از ستاد" برای فرودگاههای کشور جزو این برنامه هاست.

وی افزود: یکی از مهم ترین برنامه های ما اجرای سیستم MSSP  است که با اجرایی شدن آن ضریب ایمنی شبکه بطور قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت که بناست امنیت فرودگاههای غرب کشور در این سیستم به فرودگاه تبریز واگذار شود.

در این جلسه مصطفی پرکار خطیبی نیز در سخنان کوتاهی، گزارشی از عملکرد خود در 4 سال تصدی مسئولیت واحد مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز ارائه کرد.

هم چنین محمود حبیبی نیز با تشکر از حسن اعتماد مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و هم چنین مدیران ستادی گفت: با بکار گیری تجربیات سالهای گدشته با قوت و قدرت بیشتری در راستای تحقق اهداف شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی تلاش خواهم کرد.

در انتهای این مراسم، احکام و لوح تقدیر مسولین سابق و جدید امور مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز به ایشان تحویل داده شد.

بعد از اتمام مراسم مدیران کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران و فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از امور مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز بازدید کردند

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد