خبر خبر

حضور فرمانده و اعضاي شوراي حوزه 2 بسيج کارمندي در فرودگاه تبريز / سرهنگ محمود زاده: فرودگاه تبريز جزو مجموعه هاي خوشنام و فعال بسيج کارمندي است
روز شنبه مورخ 12/5/98 فرمانده و اعضاي شوراي حوزه 2 بسيج کارمندي با حضور در فرودگاه تبريز با مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي ديدار کردند.

در این دیدار که به ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم سال 97 پایگاه سالار شهیدان فرودگاه تبریز اختصاص داشت، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن اشاره به اهمیت والای نهاد بسیج و فرهنگ بسیجی در صیانت از آرمانهای انقلاب اسلامی گفت: یقینا در هر مجموعه ای فرهنگ بسیجی حاکم شود، شاهد پیشرفت و بالندگی آن مجموعه خواهیم بود.

آذری گفت: اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با تمام وجود از منویات بسیج حمایت خواهد کرد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه این جلسه سرهنگ محمودزاده فرمانده حوزه 2 بسیج کارمندی ضمن تبریک انتصاب آذری بعنوان مدیرکل فرودگاههای استان ، گفت: فرودگاه تبریز جزو مجموعه های خوشنام و فعال بسیج کارمندی است و حوزه 2 بسیج نیز از هیچ کمکی برای توسعه روز افزون این فروگاه دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: احکام شورای پایگاه سالار شهیدان فرودگاه تبریز طی هفته جاری صادر و به این اداره کل ارسال خواهد شد.

در ادامه غدیر محمدی معاون حوزه 2 بسیج کارمندی نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز، هدف اداره کل فرودگاههای استان و سپاه را در یک راستا ارزیابی کرد و گفت: هدف نهایی همه ما، خدمت بی منت به مردم است.

در ادامه جلسه کاظمی فرمانده پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه تبریز گزارشی از عملکرد این پایگاه در سال گذشته ارائه کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد