خبر خبر

باد کراس شديد، دليل اصلي فرود پرواز استانبول- تبريز در فرودگاه نخجوان/پرواز صبح امروز تبريز- استانبول به ساعت 18 موکول شد
مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان شرقي دليل اصلي عدم فرود پرواز بامداد امروز (يکم مرداد) استانبول- تبريز شرکت هواپيمايي ترکيش در تبريز و فرود اجباري در فرودگاه نخجوان را پديده باد کراس شديد عنوان کرد.

رامین آذری در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان این مطلب عنوان کرد: ساعت 22 دیروز (31 تیر) هواپیمای ایرباس 319 شرکت هواپیمایی ترکیش با حدود 100 مسافر از فرودگاه استانبول راهی تبریز شد.

وی ادامه داد: این هواپیما قرار بود ساعت یک بامداد در فرودگاه تبریز بنشیند ولی به دلیل باد کراس با سرعت بالای 60 کیلومتر بر ساعت با وجود تلاش های متعدد نتوانست در فرودگاه تبریز بنشیند و به ناچار در فرودگاه  نخجوان فرود آمد.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی افزود: خوشبختانه ساعت 6:30 صبح امروز (یکم مرداد) با آرام شدن جریان باد، این هواپیما در فرودگاه تبریز به سلامتی فرود آمد.

وی با بیان اینکه قرار بود پرواز مسیر تبریز به استانبول نیز ساعت 3:20 صبح امروز انجام شود، گفت: به دلیل پرشدن زمان پرواز، کرو برای استراحت در هتل مستقر شده اند و این پرواز نیز به ساعت 18 موکول شده است.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد