خبر خبر

بازديد مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از فرودگاه سهند/ آذري : مصمم به برقراري پرواز در فرودگاه سهند هستيم
روز يکشنبه مورخ 98/4/30 مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با حضور در فرودگاه سهند از پروژه هاي در دست اجرا و بخشهاي مختلف اين فرودگاه بازديد کرد.

در این سفر که به منظور بررسی وضعیت فرودگاه سهند در حوزه عملیات فرودگاهی و هوانوردی صورت گرفت، آذری از بخش های مختلف فرودگاه سهند مانند خودروهای ایمنی زمینی، ترمینال ، باند، اپرون و پروژه های فرودگاه سهند بازدید و هم چنین در جلسه شواری اداری این فرودگاه که با حضور رئیس و پرسنل فرودگاه سهند برگزار گردید شرکت کرد.

در این بازدید، حاجی پور رئیس فرودگاه سهند با ارائه توضیحاتی مدیرکل را در جریان آخرین وضعیت فرودگاه سهند در بخش عملیات فرودگاهی و هوانوردی قرار داد.

دیدار با رئیس و اعضای شورای شهر مراغه، برنامه دیگر مدیرکل فرودگاههای استان در بازدید از فرودگاه سهند بود.

آذری در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه شواری شهر و تعامل آن با فرودگاه گفت: در هفته های گذشته رایزنی های بسیار خوبی با مقامات استانی و کشوری جهت برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند انجام داده ایم و به احتمال فراوان تا دو ماه آینده شاهد برقراری پرواز توسط شرکت پویا در این فرودگاه خواهیم بود.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی افزود: باتوجه به موانع پروازی در محدوده فرودگاه سهند، این فرودگاه استانداردها و زیرساختهای لازم برای نشست و برخاست پروازها در رده F100 داراست و از نظر عملیاتی آماده پرواز می باشد.

رئیس شواری شهر مراغه نیز ضمن تبریک انتصاب آذری بعنوان مدیرکل فرودگاههای استان ، آمادگی این شورا را جهت تعامل و همکاری همه جانبه جهت برقراری پرواز و هم چنین توسعه فرودگاه سهند اعلام کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد