خبر خبر

ديدار مديرکل شرکت هواپيمايي (هما) شعبه تبريز با مدير کل فرودگاههاي آذربايجان شرقي/ آذري: امروز آغاز دوران طلايي همکاري بين دو مجموعه است
روز يکشنبه مورخ 23/4/98 مديرکل شرکت هواپيمايي (هما) شعبه تبريز با حضور در فرودگاه تبريز با مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي ديدار کرد.

در این دیدار آذری مدیرکل فرودگاههای استان ضمن اشاره به قدمت و اهمیت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما) گفت:هر دو مجموعه از خانواده وزارت راه و شهرسازی هستند اما با توجه به اینکه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران یک شرکت درآمد و هزینه است ، بایستی شرکت های هواپیمایی نیز نسبت به پرداخت بدهی های خود اقدام کنند.

وی افزود: اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی آمادگی کامل دارد با تعامل دو جانبه با هما نسبت به افزایش پروازها، مخصوصا پروازهای داخلی و بین المللی از فرودگاه تبریز اقدام کند و هیچ مانعی در این مسیر وجود ندارد و هم اکنون می تواند آغاز دوران طلایی همکاری بین دو اداره کل باشد.

در این دیدار که معاونین اداره کل و رئیس اداره حراست نیز حضور داشتند، سعادتی مدیرکل شرکت هواپيمايي جمهوری اسلامی ایران (هما) شعبه تبريز نیز با تبریک انتصاب مدیرکل فرودگاههای استان از آمادگی کامل هما برای همکاری مشترک مخصوصا افزایش پرواز و ایجاد مسیرهای جدید پروازی خبر داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد