خبر خبر

جلسه هماهنگي عمليات حج تمتع سال 98 در فرودگاه تبريز برگزار شد/ طهماسبي: اولويت نخست ما انجام پروازهايي بدون تاخير است
روز يکشنبه مورخ 98/4/23 جلسه هماهنگي عمليات حج تمتع سال 98 در فرودگاه تبريز برگزار گرديد.

در این جلسه که با نماینده حج و زیارت استان آذربایجان شرقی، فرمانده پلیس ویگان حفاظت هواپیمایی استان، معاونین اداره کل ، رئیس اداره حراست و مسئولین کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج فرودگاه تبریز انجام گرفت، مسئول عملیات حج فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: امسال نیز همانند سال قبل،  فرودگاه تبریز علاوه بر حجاج استان آذربایجان شرقی، میزبان حجاج استان اردبیل نیز خواهد بود که طبق برنامه ریزی های انجام شده تعداد 705 نفر از زائرین استان اردبیل از فرودگاه تبریز به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

طهماسبی مسئول عملیات حج فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: پروازهای رفت حجاج از روز پنج شنبه مورخ 98/5/3 آغاز و طی مدت یک هفته تعداد 4705 نفر از فرودگاه تبریز به سمت مدینه و جده اعزام خواهند شد.

وی افزود: طبق سنوات گذشته برنامه ریزی های اداره کل فرودگاههای استان از حدود 2 ماه پیش برای انجام هرچه بهتر پروازهای حج آغاز شده است که که رنگ آمیزی دیوارها وجداول، مرمت سرویس های بهداشتی سالن حجاج و میدان مستقبلین، از جمله این اقدامات است.

معاون عملیات هوانوردی اداره کل فرودگاههای استان افزود: با توجه به اعزام حجاج استان اردبیل از فرودگاه تبریز،  امسال تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پروازها بدون تاخیر انجام پذیرد و در همین راستا شرکت هواپیمایی جهموری اسلامی ایران ( هما) و هم چنین شرکت هندلینگ کننده بایستی نسبت به افزایش تعداد نیروها و هم چنین اطلاع رسانی به موقع در صورت بروز تاخیر احتمالی اقدام کند.

در ادامه قاری زاده بازرس ویژه استانداری آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مدیرکل فرودگاههای استان و همکاران ایشان جهت آماده سازی مقدمات اعزام حجاج از فرودگاه تبریز گفت: بازدیدهای میدانی بعمل آمده از

سالن حجاج و امکانات فرودگاه تبریز حکایت از آمادگی کامل این فرودگاه و کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در انجام عملیات حج دارد.

وی گفت: امیدواریم عملیات حج امسال بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرد و کلیه زائرین کشورمان با سلامت کامل به میهن باز گردند.

در ادامه مسئولین و نمایندگان ارگانهای حاضر در جلسه  به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در انجام هرچه بهتر حج امسال پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد