خبر خبر

در حاشيه برگزاري دوره آموزشي " طرح هاي منطقه اي مخابرات هواپيمايي" انجام پذيرفت/ از پرسنل برتر اداره مخابرات فرودگاه تبريز تقدير شد
روز شنبه مورخ 98/3/18 دوره آموزشي "طرح هاي منطقه اي مخابرات هواپيمايي" ويژه پرسنل ادارات مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي فرودگاههاي کشور با حضور مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي آغاز شد.

در ابتدای این دوره آموزشی ، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن خوش آمد گویی به شرکت کنندگان این دوره آموزشی ، از واحد مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی بعنوان یکی از حلقه های مهم و تاثر گذار صنعت هوانوردی یاد کرد و گفت: با توجه به ادغام واحد فناوری اطلاعات و مخابرات در سالهای گذشته ، شاهد پیشرفت های چشمگيري براي ارايه خدمات تخصصي به صنعت هوانوردي کشور هستیم و مي توانیم از این مجموعه بعنوان نبض تپنده سرويس هاي عملياتي و فرودگاهي کشور یاد کنیم.

صفایی گفت: خدمت به کشور و مردم شریف ایران باید اولویت همیشگی ما باشد و بدون شک آن چیزی که در نهایت اثبات می شود و در اذهان باقی می ماند عملکرد و تلاش صادقانه است.

در ادامه جلسه خطیبی سرپرست حوزه مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز گزارشی از عملکرد این مجموعه در سال گذشته ارائه کرد.

در پایان این جلسه، مدیرکل فرودگاههای استان با ارائه لوح تقدیری از خدمات پرسنل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز تقدیر کرد.

لازم به ذکر است دوره آموزشی "طرح های منطقه ای مخابرات هواپیمایی" با هدف آشنایی شرکت کنندگان با ساز و کار تقویت طرح های منطقه ای ایکائو ( ICAO) و هم چنین معرفی طرح های مخابرات هواپیمایی درخاورمیانه به مدت 40 ساعت با حضور شرکت کنندگانی از فرودگاههای تبریز ، اصفهان ، شیراز ، ساری، رشت و یزد در فرودگاه تبریز برگزار می شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد