خبر خبر

برگزاري روز روابط عمومي در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز
روز شنبه مورخ 98/2/28 بمناسبت روز روابط عمومي و ارتباطات مراسم بزرگداشت اين روز در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز بزگزار گرديد.

در این مراسم که با حضور مدیرکل، معاونین و رئیس حراست فرودگاههای استان در محل روابط عمومی فرودگاه تبریز برگزار شد، صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک این روز به تلاشگران این عرصه گفت: نگاه به مجموعه روابط عمومی و هم چنین فعالیت های آن در شرکت فرودگاه ها در سالهای اخیر تغییر کرده است بطوری که در سایه تلاش روابط عمومی، مسئولین و مردم ما شناخت بیشتری از شرکت فرودگاه ها، جایگاه، عملکرد و اهمیت آن پیدا کرده اند..

وی افزود: اصول مهم در خبر رسانی، دقت، بموقع و سرعت عمل است که روابط عمومی باید با مد نظر داشتن این اصول به تنظیم اخبار خود اهتمام ورزد.

 مسئول روابط عمومی فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل،  معاونین و حراست فرودگاههای استان و تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات به کلیه تلاشگران این عرصه گفت: امروز از روابط عمومی به عنوان " هنر هشتم"  و ششمین شغل پر استرس در جهان نام برده می شود بطوریکه تصور تدوام فعالیت یک سازمان و ارگان بدون روابط عمومی غیر ممکن است.

محمد حاجی پور مسئول روابط عمومی فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان آخرین وضعیت و عملکرد روابط عمومی قرار داد.

در پایان این جلسه مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و رئیس حراست فرودگاههای استان با ارائه لوح تقدیری از زحمات و خدمات مسئول و پرسنل روابط عمومی فرودگاههای آذربایجان شرقی تقدیر کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد