خبر خبر

برگزاري مراسم روز کار و کارگر در فرودگاه تبريز
روز چهارشنبه مورخ 98/2/11 همزمان با روز جهاني کار و کارگر مراسم بزرگداشت اين روز در فرودگاه تبريز برگزار گرديد.

در این مراسم که با حضور معاونین، رئیس حراست، کارگران و پرسنل خدماتی فرودگاه تبریز برگزار گردید، مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک این روز به کارگران این مجموعه  گفت: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب " رونق تولید"  نامگذاری شده است و در شرایطی که مهم ترین مساله اقتصاد کشور ما موضوع " تولید" است، بار اصلی این امر بر دوش کارگران عزیز می باشد و روز کارگر فرصت مغتنمی است که از زحمات این عزیزان تقدیر شود.

وی با اشاره به نظم و انضباط و وضعیت بسیار خوب نظافت ترمینالها و محوطه فرودگاه تبریز گفت: این موضوع که رضایت مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز را در پی داشته است بدون شک مرهون زحمات خستگی ناپذیر کارگران عزیز این مجموعه است.

صفایی افزود: یکی از مسائلی که بنده در طول مدیریت خود در فرودگاه تبریز همواره پیگیر آن بوده ام بحث تکریم و حفظ جایگاه کارگران عزیز در این مجموعه است و همواره در جلسات با طرفهای پیمانکار تاکید کرده ایم که حقوق کارگران باید قبل از کارمندان واریز شود و از این بابت نباید هیچ مشکلی وجود داشته باشد.

در انتهای این جلسه از 4 نفر از کارگران نمونه فرودگاه تبریز در بخشهای مختلف و 1 نفر از کارگر نمونه فرودگاه سهند با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد