خبر خبر

در مصاحبه با روابط عمومي فرودگاههاي استان عنوان شد/ اميرمکري: نقش فرودگاهها در امداد رساني به مناطق سيل زده برجسته بود
در آخرين روز از سفر رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به فرودگاه تبريز، اميرمکري در مصاحبه يي به سوالات روابط عمومي فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي پاسخ گفت.

وی در تشریح وضعیت فرودگاه های استان های سیل زده و آخرین وضعیت آنها گفت : از 24 استانی که درگیر سیل اخیر بودند، به استثناء یکی از فرودگاه ها  که به دلیل حجم بالای سیل موقتاً و به مدت کوتاهی غیرعملیاتی بود، کلیه فرودگاه های کشور به فعالیت عادی خود ادامه دادند و خوشبختانه به زیرساختهای فرودگاهی هیچ آسیبی وارد نشد.

وی افزود: برخی از فرودگاههای کشور نیز که بعنوان فرودگاه معین معرفی شده بودند توانستند به خوبی به وظیفه خود مبنی بر امداد رسانی به مناطق سیل زده پرداختند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت پروژه های در دست اجرای فرودگاه تبریز گفت: دو پروژه مهم فرودگاه تبریز یعنی پروژه توسعه ترمینال و هم چنین توسعه اپرون با دقت و سرعت در حال اجراست و انتظار می رود طبق برنامه ریزی بعمل آمده بزودی و در ماههای آینده شاهد افتتاح این پروژه های باشیم.

امیرمکری هم چنین در مورد وضعیت پروژه ترمینال 14000 متر مربعی نیز گفت: این پروژه نیز در برنامه مطالعاتی شرکت قرار گرفته است و امیدواریم با به نتیجه رسیدن آن، ظرفیت ترمینالی فرودگاه تبریز افزایش یابد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد