خبر خبر

ابراز رضايت رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از دو پروژه مهم فرودگاه تبريز
در دومين روز از سفر رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، وي از پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه تبريز بازديد کرد.

امیرمکری پس از بازگشت از ارومیه و بازدید از فرودگاه این شهر ، بلافاصله با حضور در پروژه های توسعه ترمینال 3 و توسعه اپرون فرودگاه تبریز در جریان آخرین وضعیت این پروژه ها قرار گرفت.

در بازدید مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران را در جریان پیشرفت این پروژه ها قرار داد.

صفایی گفت: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر400 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجرا است که با اتمام آن ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به بیش از دو برابر افزایش می یابد

وی افزود: پروژه توسعه ترمینال 3 یکی از پروژه های مهم فرودگاه تبریز در چند سال اخیر است که طی آن ترمینال 3 فرودگاه تبریز با هزینه ایی بالغ بر 50 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مساحت 800 متر مربع توسعه می یابد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز با ابراز رضایت از روند اجرای این پروژه ها، بر اتمام و بهره برداری از آنها تا موعد مقرر تاکید کرد.

امیر مکری همچنین ضمن تقدیر از مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، از کیفیت خدمت رسانی مطلوب به ایرلاین ها، مسافرین و مراجعین در فرودگاه تبریز نیز ابراز رضایت نمود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همراه مدیرکل، معاونین و حراست فرودگاههای استان و رئیس فرودگاه سهند هم چنین از باند بتنی،ترمینال اصلی،سامانه جدیدصدور کارت پرواز و هم چنین مرکز مانیتورینگ فرودگاه تبریز بازدید کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد