خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران وارد فرودگاه تبريز شد/ اميرمکري : تلاش همگان در سال جديد بايد در راستاي " حمايت از توليد داخلي " باشد
عصر روز چهارشنبه مورخ 97/1/28 رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بازديد از فرودگاه تبريز وارد اين فرودگاه شد و مورد استقبال مديرکل فرودگاههاي استان، معاونين، فرماندهان يگان حفاظت هواپيمايي و پليس فرودگاههاي استان و مديران فرودگاهي قرار گرفت.

امیرمکری پس از ورود به فرودگاه تبریز در جلسه شورای اداری فرودگاههای استان که با حضور معاونین و روسای ادارات برگزار شد حضور یافت.

وی ضمن تبریک سال جدید گفت: مهم ترین چالش شرکت فرودگاه هاوناوبری هوایی ایران در آغاز سال جدید ، بارش های شدید و وقوع سیلاب بود که با تلاش عوامل فرودگاههای درگیر در حادثه سیل خوشبختانه هیچ گونه خسارتی به تاسیسات فرودگاهی وارد نشد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه فرودگاه تبریز در بین فرودگاه های کشور گفت: فرودگاه تبریز نقش مهمی در توسعه منطقه شمالغرب کشور دارد و مدیران این فرودگاه نیز در سالهای گذشته جزو لایق ترین مدیران فرودگاه های کشور بوده اند و امروز در پست های کلان مدیریتی مشغول خدمت هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با نام " سال رونق تولید " گفت: تلاش همگان در سال جدید باید در راستای " حمایت از تولید داخلی " باشد که ما نیز در شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران تلاش خواهیم کرد اکثر نیازهای شرکت از تولیدات داخلی تامین می شود که در همین راستا در سال جدید یکی از دستگاههای مهم کمک ناوبری و بازرسی بار و مسافر از محصولات داخلی تامین خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در رشد و توسعه شرکت گفت: در دوره مدیریت جدید "حس تعلق خاطر و مشارکت سازمانی " تقویت خواهد شد و مدیریت جدید به توان نیروی انسانی شرکت اعتماد کامل دارد.

امیرمکری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تقریبا به جایگاه واقعی خود دست یافته است که این موضوع مدیون تلاش کلیه پرسنل و مدیران شرکت در ادوار گذشته بوده است.

در ابتدای این جلسه صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن عرض خیر مقدم به رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به جهت حضور در فرودگاه تبریز گزارشی از عملکرد

این فرودگاه در سال گذشته ارائه و مدیرعامل را در جریان پروژه های مهم فرودگاه تبریز از جمله پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی، توسعه ترمینال 3  قرار داد.

بازدید برج مراقبت پرواز، اداره آتش نشانی و هدایت زمینی، اداره الکترونیک هواپیمایی، اداره مخابرات و فن آوری اطلاعات و هم چنین دستگاههای دیزل ژنراتور از دیگر برنامه های اولین روز سفر امیرمکری به فرودگاه تبریز بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد