خبر خبر

مراسم گراميداشت روز پاسدار در فرودگاه تبريز/ صفايي: اقدام نابخردانه رئيس جمهور آمريکا عليه سپاه، قطعا به زيان آمريکا تمام خواهد شد
روز سه شنبه مورخ 98/1/20 همزمان با آغاز اعياد شعبانيه و روز ميلاد امام حسين (ع) و روز پاسدار، مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با فرمانده سپاه عاشورا ، فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي و فرمانده پليس فرودگاههاي استان ديدار و گفتگو کردند.

 صفایی در دیدار با فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان ضمن تبریک فرا رسیدن روز پاسدار و میلاد حضرت امام حسین (ع) ، تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ابتکار ماندگار امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: در طول سالهای پس از انقلاب، سپاه پاسدران در تمامی عرصه ها وظیفه خود یعنی پاسداری از دستاوردهای انقلاب را به خوبی انجام داده است.

وی با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی گفت: این اقدام نشان دهنده اوج خصومت حاکمان آمریکا با نظام جمهوری اسلامی است که البته همانگونه که مسئولین ارشد نظام نیز تاکید کرده اند، این اقدام آمریکایی ها یقیناً به زیان منافع خودشان در منطقه تمام خواهد شد و اندکی از جایگاه والای سپاه پاسداران و محبوبیت آن میان مردم ایران نخواهد کاست.

در ادامه سرهنگ منافی فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به جهت حضور در این جلسه، گزارشی از عملکرد یگان حفاظت در سال گذشته ارائه نمود.

در ادامه، مدیرکل، معاونین، حراست و فرمانده پایگاه سالار شهیدان فرودگاههای استان با حضور در محل کار سرهنگ خضرلو فرمانده پلیس فرودگاههای استان با وی نیز دیدار و گفتگو کردند.

آخرین برنامه مدیرکل فرودگاههای استان در روز پاسدار دیدار با فرمانده سپاه عاشورا بود.

در این دیدار مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تبریک روز پاسدار به سردار خرم و اشاره به اهمیت و جایگاه سپاه در طول تمام سالهای پس از انقلاب گفت: پاسداران باید با الگو گیری از این امام معصوم وعمل به دستورات امام،

خود را هرچه بیشتر به امام حسین (ع) نزدیکتر نمایند تا با کسب این فضایل ارزشمند در همه جبهه ها چه جبهه جهاد با نفس و چه جبهه جهاد با دشمنان دین سربلند و پیروز بیرون بیایند و هم چون دژی مستحکم در برابر بدخواهان نظام اسلامی ایستادگی کنند.

در پایان این دیدار، مدیرکل فرودگاههای استان با اهدای لوح تقدیری از تلاشهای فرمانده و پرسنل یگان حفاظت هواپیمایی و پلیس فرودگاههای استان و هم چنین فرمانده سپاه عاشورا تقدیر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد