خبر خبر

در آستانه آغاز پروازهاي نوروزي انجام گرفت/ بازديد مديرکل فرودگاههاي استان از آمادگي نهادها ، ارگانها وغرفه هاي مستقر در ترمينال فرودگاه تبريز
روز يکشنبه مورخ 97/12/19 در آستانه آغاز پروازهاي نوروزي فرودگاه تبريز، مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با حضور در ترمينال 4 اين فرودگاه از آمادگي نهادها ، ارگانها و غرفه هاي ارائه دهند خدمات به مسافرين بازديد کرد.

صفایی در این بازدید، ضمن تاکید بر ارائه خدمات با بهترین کیفیت به مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز گفت: طبق قانون، کلیه غرفه های ارائه دهنده خدمات ملزم به نصب برچسب قیمت کالا و خدمات خود در معرض دید مسافرین هستند و کیفیت و قیمت کالاها و خدمات به طور منظم توسط نهادهای نظارتی رصد خواهد شد.

وی گفت: مسافران عزیز می توانند همه قیمتها را در پرتال فرودگاه تبریز مشاهده کنند و در صورت عدم رعایت آن از سوی غرفه داران به مدیریت ترمینال فرودگاه تبریز گزارش نمایند.

در این بازدید که معاون عملیات فرودگاهی اداره کل نیز حضور داشت، صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی همچنین بر آراستگی ظاهری و نظافت و پاکیزگی مراکز ارائه دهنده خدمات مخصوصاً رستوران و کافی شاپ فرودگاه تاکید کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد