خبر خبر

برگزاري مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر و ايام فاطميه در فرودگاه تبريز
روز چهارشنبه مورخ 17/11/97 مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر و هم چنين ايام شهادت حضرت زهرا (س) و ايام فاطميه در مسجد الزهراء فرودگاه تبريز برگزار گرديد.

در این مراسم که با حضور مدیرکل، معاونین، حراست و پرسنل اداره کل فرودگاههای استان، فرماندهان پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی استان و هم چنین پرسنل نهادها و ارگانهای فرودگاهی برگزار شد، سرهنگ گلمحمدزاده     جانشین سپاه عاشورا در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر ، به تبیین دستاوردها و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در 4 دهه اخیر پرداخت.

وی افزود: بلافاصله پس از پیروزی انقلاب و در حالی که جمهوری اسلامی  هنوز نهالی نوپا بود، صدام با حمایت استکبار جهانی جنگ تحمیلی را علیه این کشور آغاز کرد که با لطف و عنایت خدواند متعال و رهبری پیامبرگونه امام راحل و  از جان گذشتگی شهدا و ایثارگران ، ملت ایران موفق شد دشمن متجاوز را از خاک کشور بیرون براند و حتی یک وجب از خاک ایران در دست دشمن باقی نماند.

سرهنگ گلمحمدزاده افزود: پس از پایان جنگ تحمیلی نیز، نظام جمهوری اسلامی همواره تحت شدیدترین دشمنی ها از سوی دشمنانش بوده است که طراحی فتنه های گوناگون، جنگ فرهنگی و فشار اقتصادی و تحریم از جمله این نقشه های شوم برای به زانو درآوردن مردم ایران بوده است.

جانشین سپاه عاشورا اظهار داشت: پیشرفت جمهوری اسلامی ایران در حوزه های علمی،موشکی،بیوتکنولوژی،نانوو... در سالهای پس از انقلاب چشمگیربوده و حتی از بسیاری از کشورهای دنیا جلوتراست.

در ادامه مراسم شاعر توانمند همکار عزیزمان علی حسن زاده، اشعاری در خصوص عظمت انقلاب اسلامی و هم چنین در سوگ حضرت زهرا (س) قرائت کرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد