خبر خبر

برگزاري جلسه پرسش و پاسخ مدير کل آموزش و توسعه نيروي انساني شرکت با پرسنل فرودگاه تبريز / دلوريان زاده : اولويت اول ما توجه به منافع کارکنان است
روز دوشنبه مورخ 97/11/8 در آستانه برگزاري هشتمين کارگاه آموزشي روساء و مسئولين آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، جلسه پرسش و پاسخ مدير کل آموزش و توسعه نيروي انساني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با پرسنل فرودگاه تبريز در سالن اجتماعات اين فرودگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن عرض خیر مقدم به مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و همکاران ایشان به جهت حضور در فرودگاه تبریز گفت: علیرغم کاهش تعداد پرسنل اداره کل فرودگاههای استان در حدود 4 سال گذشته، آمار پرواز و مسافر این فرودگاه در این مدت تقریبا 60 درصد افزایش یافته است که این مهم جز در سایه تلاش پرسنل امکان پذیر نبود.

در ادامه مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن ابراز خرسندی از حضور در فرودگاه تبریز گفت: در سالهای گذشته به جهت تلاش مجدانه و پیگیریهای تحسین برانگیز مدیرعامل محترم شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، گامهای بسیار اساسی در راستای تامین منافع شرکت و احقاق حقوق کارکنان برداشته شده است.

علی اکبر دلوریان زاده گفت: "قانون خاص" یک فرصت طلایی و تاریخی است که اکنون فراهم شده است و منافع آن در درجه اول قطعاً متوجه پرسنل شرکت خواهد بود.

در ادامه جلسه سوالات کتبی و شفاهی پرسنل اداره کل فرودگاههای استان مطرح گردید و مدیر کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و معاونین وی بصورت مشروح به این سوالات پاسخ دادند.

مهدی جمالی معاون مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پاسخ به سوال پرداخت فوق العاده نوبت کاری به کارکنان قراردادی و برقراری فوق العاده مسئولیت برای کارکنان قرارداد معین اظهار داشت: امکان پرداخت فوق العاده نوبت کاری به کارکنان قراردادی در چارچوب ضوابط و مقررات اداری طبق مصوبه کمیته سرمایه انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران  فراهم شده است.

وی افزود:چنانچه پست های مسئولیت دار بلاتصدی در فرودگاهها وجود داشته باشد امکان تخصیص فوق العاده مسئولیت در صورت دارا بودن شرایط احراز برای کارکنان قرارداد معین میسر می گردد. 

درادامه علی سینجلی رئیس اداره آموزش اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی در پاسخ به سوال گواهینامه نوع دوم گفت: قانون اخذ گواهینامه نوع دوم با رعایت ضوابط مربوط تاسطح معادل فوق لیسانس امکان پذیر و پابرجا می باشد.

لازم به ذکر است هشتمين کارگاه آموزشي روسا و مسئولين آموزش شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران  از فردا به مدت 3 روز در فرودگاه تبريز برگزار مي گردد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد