خبر خبر

فرودگاه تبريز پيشتاز اطلاع رساني از منظر توليد خبر در ميان 58 فرودگاه کشور
روابط‌عمومي فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با توليد 8 خبر در ميان ديگر ادارات‌کل فرودگاهي فاتح سکوي نخست اطلاع‌رساني در دي ماه شد.

به‌گزارش روابط‌عمومي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ فرودگاه  تبریز در حالي حايز رتبه نخست در دی ماه شد که فرودگاه بین المللی مهرآباد و اصفهان با تولید 7 خبر به اتفاق در جایگاه دوم قرار گرفتند.

بر اساس اين گزارش فرودگاه‌ اهواز نیز با تولید 5 خبر در جايگاه سوم قرار گرفتند.

فرودگاه های بندرعباس، رشت، شیراز و گرگان نیز با 4 خبر، فرودگاه های بجنورد، مشهد، همدان، یاسوج و یزد با 3 خبر، فرودگاه های اردبیل، زنجان، ساری و شهرکرد با 2 خبر و فرودگاه های آبادان، ارومیه، سمنان، شاهرود، کرمان و لامرد با یک خبر در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

بر اساس سطح بندی فرودگاهی نیز در میان فرودگاه های بین المللی، فرودگاه تبریز مقام نخست و مهرآباد و اصفهان(به طور مشترک) مقام دوم و فرودگاه های بندرعباس و شیراز مقام سوم را کسب کردند.

 در میان فرودگاه های مرز هوایی نیز فرودگاه بوشهر مقام نخست، فرودگاه اهواز مقام دوم و فرودگاه های رشت و گرگان نیز مقام سوم را کسب کردند.

بر پایه این گزارش در دی ماه 198 خبر در پرتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران منتشر شد که از تعداد اخبار انتشار یافته در پرتال، 90 خبر در بخش ويژه، 65خبر در اخبار روز،20 مورد در بخش داخلی، 25 مورد اطلاعیه و12 مورد گزیده جراید بوده است.

بر اساس آمار٬ 34 فرودگاه کشور فاقد خبر بودند و روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز در این میان تولیدات محتوایی خود را به عدد 109 مورد در ماه آذر رساند

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد