خبر خبر

ديدار رئيس جديد شرکت هواپيمايي (هما) شعبه تبريز با مدير کل فرودگاههاي آذربايجان شرقي/ تاکيد طرفين بر افزايش پروازها از فرودگاه تبريز
روز شنبه مورخ 22/10/97 رئيس جديد شرکت هواپيمايي (هما) شعبه تبريز با حضور در فرودگاه تبريز با مديرکل فرودگاههاي استان ديدار کرد.

در این دیدار صفایی مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تبریک انتصاب سعادتی به این سمت و با اشاره به قدمت و اهمیت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما) گفت: امیدوارم انتصاب جنابعالی به عنوان ریاست جديد شرکت هواپيمايي (هما) شعبه تبريز آغازگر فصل جدیدی از همکاری ما بین اداره کل فرودگاههای استان و هما برای خدمت هرچه بیشتر به مردم باشد.

وی افزود: اداره کل فرودگاههای استان آمادگی کامل دارد با تعامل دوجانبه با هما نسبت به افزایش پروازها ، مخصوصا پروازهای خارجی از فرودگاه تبریز اقدام کند و هیچ مانعی در این مسیر وجود ندارد.

در این دیدار که معاونین اداره کل نیر حضور داشتند ،  رئيس جديد شرکت هواپيمايي جمهوری اسلامی ایران (هما) شعبه تبريز با تشکر از تلاشهای مجموعه اداره کل فرودگاههای استان در جهت توسعه فرودگاه تبریز، از آمادگی کامل هما برای همکاری مشترک مخصوصا افزایش پرواز و ایجاد مسیرهای جدید پروازی خبر داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد