خبر خبر

ابراز رضايت سرپرست سياسي امنيتي استاندار آذربايجان شرقي و فرماندارتبريز از پروژه هاي فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز
روز شنبه مورخ 97/10/15 سرپرست سياسي امنيتي استاندار آذربابجان شرقي و فرماندارتبريز با حضور در فرودگاه تبريز، از وضعيت ترمينالها و پروژه هاي مهم فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز بازديد کرد.

علیار راستگو سرپرست سیاسی امنیتی استاندار آذربابجان شرقی ضمن تقدیر از صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و با حضور در محل پروژه های مهم فرودگاه تبریز، از وضعیت پروژه توسعه اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی، توسعه ترمینال 3 و ترمینالهای فرودگاه تبریز ابراز رضایت نمود.

در این بازدید مدیرکل فرودگاههای استان با ارائه توضیحاتی، فرماندار شهرستان تبریز را در جریان آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه ها قرار داد.

صفایی گفت: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر 235 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجرا است که با اتمام آن ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به بیش از دو برابر افزایش می یابد

وی افزود: پروژه توسعه ترمینال 3 یکی از پروژه های مهم فرودگاه تبریز در چند سال اخیر است که طی آن ترمینال 3 فرودگاه تبریز با هزینه ایی بالغ بر 38 میلیارد ریال از از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مساحت 787 متر مربع توسعه می یابد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد