خبر خبر

بازديد مديرکل عمران و توسعه فرودگاهي شرکت از فرودگاه تبريز / زحمتکشان : پروژه توسعه اپرون فرودگاه تبريز تا پايان سال به اتمام مي رسد
روز سه شنبه مورخ 97/10/11 مديرکل عمران و توسعه فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه تبريز از پروژه هاي در دست اجراي اين فرودگاه بازديد کرد.

در این بازدید که مدیرکل، معاونین و حراست فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، مشاورین و پیمانکاران پروژه ها نیز حضور داشتند، محمد رضا زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با حضور در محل پروژه های فرودگاه تبریز مانند توسعه ترمینال 3 و توسعه اپرون از میزان پیشرفت و آخرین وضعیت آنان بازدید کرد.

صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی از وضعیت پروژها گفت: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر 235 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در حال اجرا است.

وی افزود: پروژه توسعه ترمینال 3 یکی از پروژه های مهم فرودگاه تبریز در چند سال اخیر است که طی آن ترمینال 3 فرودگاه تبریز با هزینه ایی بالغ بر 38 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به مساحت 787 متر مربع توسعه می یابد.

پس از انجام این بازدید، جلسه ای در دفتر مدیرکل فرودگاههای استان تشکیل و حاضرین به بررسی راهکارهای تسریع در انجام پروژه ها پرداختند.

در این جلسه زحمتکشان با ابراز رضایت از پیشرفت پروژه های فرودگاه تبریز گفت: پروژه توسعه اپرون فرودگاه تبریز تا امروز از پیشرفت 50 درصدی برخوردار است و پیش بینی می شود این پروژه تا پایان سالجاری به  بهره برداری برسد.

در این جلسه مقرر گردید سقف سازه فضايي توسعه ترمينال شماره 3 تا 10 روز آینده اتمام، نمای پروژه خوشکه چینی و هم چنین نسبت به پیش بینی تاسیسات اتاق سیگار در پروژه توسعه ترمینال تمهیدات لازم اتخاذ گردد.

هم چنین تصمیماتی از قبیل جابجایی پست برق، لزوم اجرایی شدن سیستم ارتینگ پروژه اپرون و هم چنین رعایت عمل آوری و محافظت از بتن در هوای سرد اتخاذ گردید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد