خبر خبر

برگزاري مراسم روز حسابدار در فرودگاه تبريز
روز شنبه مورخ 97/9/17همزمان با هفته حسابدار ، مراسم بزرگداشت اين هفته در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز برگزار گرديد.

در این مراسم که با حضور معاونین و رئیس حراست اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی، رئیس و پرسنل اداره امور مالی برگزار گردید،  صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از خدمات و تلاشهای پرسنل و دست اندرکاران امور مالی فرودگاه تبریز و سهند تقدیر کرد.

صفایی در این مراسم ضمن تبریک هفته حسابدار به کلیه دست اندرکاران این حوزه گفت:  نقش حسابداران و ذي‌حسابان در مجموعه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نقشي حساس و تعيين‌کننده است و دقت عمل، پاکدستی و انظباط کاری از مهم ترین ویژگی های ایشان است.

 وی افزود : حوزه مالي در حفظ و حراست از بيت‌المال و حفظ و رعايت حق و حقوق ارباب‌رجوع و کارکنان نقش بسزايي دارد و آنچه در متون اسلامي آورده شده است، به حدي از حقوق مردم و حق‌الناس نام برده شده که نشان از اهميت حسابداري است.

در ابتدای این دیدار اسماعیلی رئیس اداره امور مالی فرودگاه های استان ضمن تشکر از صفایی به جهت حضور در این جلسه، گزارشی از عملکرد این مجموعه در هشت ماهه گذشته ارائه کرد.

در انتهای این مراسم، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری از 5 تن از پرسنل برگزیده حسابداران حوزه مالی فرودگاه تبریز تجلیل نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد