خبر خبر

برگزاري جلسه هماهنگي مانور کامل سال 97 در فرودگاه تبريز
جلسه هماهنگي مانور کامل سال 97 فرودگاه تبريز با حضور معاون عمليات هوانوردي فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي و هم چنين معاون مديريت بحران استانداري برگزار شد.

در این جلسه  که به منظور هماهنگی برگزاری مانور کامل سال 97 برگزار گردید، معاون عملیات هوانوردی فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي با اشاره به اهمیت برگزاری مانورهای آمادگی در فرودگاهها گفت : این مانورها در راستای الزامات ایکائو و سازمان هواپیمایی کشوری و با هدف هماهنگی هر چه بیشتر ارگانهای فرودگاهی و کسب آمادگی لازم جهت خدمت رسانی در زمان حادثه برگزار می گردد.

طهماسبی افزود: فرودگاه تبریز یکی از ایمن ترین فرودگاههای کشور است و خوشبختانه در سالهای اخیر هیچ گونه حادثه مهمی در این فرودگاه رخ نداده است اما تمام ارگانها بایستی همواره آمادگی خود را برای مقابله با هر گونه حادثه احتمالی حفظ کنند.

در ادامه جلسه، سعادت پور رئیس اداره بازرسی دفتر مقررات فرودگاهی،مدیریت بحران وپدافند غیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به تشریح کامل وظایف هرکدام از ارگانها و نهادهای دخیل در مانور پرداخت.

در ادامه نیز متقی زاده مدیر ایمنی فرودگاه تبریز با بیان وظایف ارگانها در زمان بروز حادثه، به تشریح و تبیین کتابچه تهیه شده و محل و نوع انجام تمرین پرداخت.

در این جلسه که معاون مدیر ایمنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، معاونین اداره کل و نمایندگان نهادها و ارگانهای دخیل در برگزاری مانور کامل حضور داشتند، بر رفع نواقص مانورهای قبلی تاکید شد و هم چنین تشكيل كارگروهاي عملياتي، امداد و نجات، حراستي و برگزاری مانور در ساعت صفر به تصویب اعضاء حاضر در جلسه رسید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد