خبر خبر

مراسم بزرگداشت روز آتشنشاني و ايمني در فرودگاه تبريز
روز شنبه مورخ 97/7/7 مراسم بزرگداشت روز ايمني و آتش نشاني در فرودگاه تبريز برگزار گرديد.

در این مراسم که در محل اداره آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه تبریز برگزار شد، از تلاشها و خدمات رئیس و کارکنان اداره آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه تبریز تقدیر شد.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام ماه محرم و هفته دفاع مقدس  و تبریک روز آتش نشانی و ایمنی و تجلیل از تلاشهای خالصانه پرسنل این اداره در تامین ایمنی پروازها ، این شغل را یک شغل مقدس، پراسترس و بسیار مهم دانست و گفت: در هنگام حادثه تمام مردم از آن می گریزند ولی آتش نشانان به استقبال آن می روند و وظیفه نجات جان مردم به عهده آنان است.

صفایی ضمن برشمردن ویژگی ها پرسنل اداره آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه گفت:از خود گذشتگی، آمادگی روحی و توان جسمانی بالا، وحدت و یکپارچگی کارکنان ، حفظ شادابی و نظم و انضباظ از جمله این ویژگی هاست که باید در کنار اولویت دادن به امر آموزش در دستور کار پرسنل آتش نشاني و هدايت زميني قرار گیرد.

در ادامه جلسه صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و امیر سرتیپ هاشمی فرمانده پایگاه شکاری سرلشکر فکوری، با اهدای لوح تقدیری از تلاشهای کارکنان اداره آتش نشاني و هدايت زميني فرودگاه تبریز تجلیل کردند.

امیر سرتیپ هاشمی فرمانده پایگاه شکاری سرلشکر فکوری ضمن حضور در جمع پرسنل اداره ایمنی و آتش نشانی گفت: فرودگاه تبریز به دلیل مشترک ( Joint) بودن با پایگاه شکاری شهید فکوری از اهمیت ویژه ای در بین فرودگاههای کشور برخوردار است که با لطف و عنایت خداوند متعال و هماهنگی و همدلی بین مسئولین فرودگاهی و پایگاه شکاری تا کنون هیچ مشکلی در این راستا بوجود نیامده است.

در انتها امیر سرتیپ هاشمی فرمانده پایگاه شکاری سرلشکر فکوری و صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از تجهیزات و خودروهای این مجموعه بازدید بعمل آوردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد